Фінальні змагання «Шкільної футбольної ліги міста Києва»

12 травня 2017 року на футбольних полях ФК «Столиця» (вул. Миколи Закревського) було проведено фінальні змагання «Шкільної футбольної ліги міста Києва» для учнів 3-х класів.За сприяння керівництва футбольного клубу «Столиця» (президент – Заровний П.П.) юні футболісти мали можливість грати на сучасних полях зі штучною травою.Серед 10 збірних команд учнів третіх класів бронзовими призерами стала команда нашоі школи (вчитель Луценко П.А.).

Вітаємо збірну команду футболістів 3-х класів!Усі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями Федерації футболу міста Києва.

/Files/images/fut17/1.jpg /Files/images/fut17/5.jpg/Files/images/fut17/6.jpg/Files/images/fut17/8.jpg/Files/images/fut17/9.jpg /Files/images/fut17/7.jpg /Files/images/fut17/4.jpg