№ з/п | Дата | Час | Назва заходу | Відповідальний |
1. | 18.02. | 11:25 | Ігрова палітра (адаптовані ігри для навчання слабозорих дітей) | Корнілова О.В. Дьоміна О.М. |
2. | 18.02. | 12:30 | Відкритий урок «Звуки музики» | Любарська Л.В. |
3. | 18.02. | 15:15 | Майстер-клас «Технологія нарізання зовнішньої різьби» | Нишук П.П. |
4. | 19.02. | 10:30 | Відкритий урок «Будова насіння» | Петренко О.А. |
5. | 19.02. | 15:15 | Майстер-клас з виготовлення квітів із паперу | Підгайна С.С. |
6. | 20.02. | 13:25 | Круглий стіл «Цікаві фізичні ігри» | Каменєва Л.В. |
7. | 20.02. | 14:20 | Загальношкільний захід «Пам’яті Небесної сотні» | Заботкіна О.В. |
8. | 20.02. | 15:15 | Майстер-клас з виготовлення браслету в техніці «макраме» | Підгайна С.С. |
9. | 20.02. | 15:00 | День азербайджанської кухні | Наібова С.М. |
10. | 20.02. | 16:00 | Змагання з волейболу між здобувачами освіти та батьками | Нишук О.П. |
11. | 21.02. | 10:30 11:25 12:30 | Конкурс англійської мови «Spelling Bee» | Уманська А.Ю. Олійник С.В. Дьоміна О.М. Обметиця Т.А. Пакаліна Г.М. Нестеренко О.О. |
12. | 21.02. | 11:25 | Майстер-клас «Долоньки дружби та доброти» | Богдан О.П. |
13. | 21.02. | 11:30 | Поетичний флешмоб до Дня рідної мови | Заботкіна О.В. |
14. | 21.02. | 12:30 | Майстер-клас з виготовлення іграшки «Антистрес» | Сидоренко Н.В. |
15. | 21.02. | 12:30 | Свято рідної мови | Жолос Л.В. |
16. | 21.02. | 12:30 | Відкритий захід «Математична діяльність за допомогою LEGO» | Лещенко А.В. |
17. | 21.02. | 13:25 | Відкритий урок «Рід іменників. Іменники загального роду» | Ляхович Л.Л. |
18. | 24.02. | 9:25 | Відкритий урок «Порівняння будови скелетів хребетних тварин» | Романюк Д.Л. |
19. | 24.02. | 12:30 | Година спілкування «Світ професій» | Сорокіна Т.Г. |
20. | 25.02. | 10:30 | Відкритий урок «Іменник» | Грязнова О.Б. |
21. | 25.02. | 12:30 | Майстер-клас з розпису пряників | Пірнач М.В. |
22. | 25.02. | 13:25 | Товариський матч з міні-футболу між здобувачами освіти та батьками | Мостовенко С.М. |
23. | 25.02. | 14:20 | Інтелектуальна гра «Філін» | Заботкіна О.В. |
24. | 25.02. | 14:20 | Математичні змагання «Я люблю математику та Україну» | Петренко Л.І. Костенко Л.М. Гриб Н.В. Мартиненко В.М. |
25. | 26.02. | 8:30 | Відкритий урок «Створення лепбуку» | Тетеріна О.В. |
26. | 26.02. | 11:25 | Відкритий урок «Двокрапка у безсполучниковому складному реченні» | Тіга Ю.М. |
27. | 26.02. | 16:00 | «Тато, мама, я – спортивна сім’я» | Лужецька О.В. Луценко П.А. |
28. | 26.02. | 18:00 | Вечір спілкування «Відповідаючи перед майбутнім» | Мовчан К.С. |
29. | 27.02. | 8:30 | Круглий стіл «Нове політичне мислення за часів перебудови» | Пруднікова Л.М. Зубка Н.В. |
30. | 27.02. | 10:30 | Майстер-клас з виготовлення мотанки «Моя сім’я» | Сидоренко Н.А. |
31. | 28.02. | 11:25 | Майстер-клас з випікання млинців «Ми святкуємо Масляну» | Суздаль Л.І. |
32. | 28.02. | 12:30 | Вітамінне свято | Жолос Л.В. |